Komplet dla taty - Komplet dla taty na Dzień Ojca - bluza + poduszka + kubek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

195,00 zł

Zawartość pakietu

Poznaj fajny prezent dla taty, który przyda mu się podczas wieczornych spacerów z rodziną. Ciepła i wytrzymała bluza, której atutem jest zabawny nadruk, na pewno przypadnie Twojemu tacie do gustu. Możesz ją podarować na Dzień Ojca, urodziny, święta oraz inne ważne okazje.


Praktyczny, a zarazem zabawny prezent dla taty

Mężczyźni lubią praktyczne podarunki, dlatego wybierając prezent dla taty, zwróć uwagę, aby był on przydatny. Naszą propozycją jest ciepła bluza, którą z pewnością wykorzysta podczas jesiennych i chłodnych wieczorów. Wygodny krój nie będzie krępował ruchów, dlatego świetnie sprawdzi się nie tylko podczas spaceru, ale także podczas innych form aktywności. Tacie z pewnością spodoba się ta bluza z zabawnym nadrukiem, ponieważ według niej jest to najlepszy tata na świecie.

Twój tata może być dumny z wielu rzeczy, a zwłaszcza ze swoich dzieci. Nie pozwól mu zapomnieć, że Ty też jesteś jest dziełem i to bardzo udanym. Humorystyczna poduszka sprawi, że Twój tata nigdy o tym nie zapomni. Jeśli zatem chcesz mu podarować zabawny prezent dla taty, już teraz zamów poduszkę z nadrukiem!

Wymiary poduszki 38x38cm.

Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz wypełnienie.


Prezent dla taty, który jest dumny ze swoich dzieci

Rodzice odnoszą wiele sukcesów, jednak trzeba pamiętać, że jednym z nich są ich dzieci. I choć wiele rzeczy im się udaje, to dzieci przewyższą wszystko inne. Twój tata też może być z Ciebie dumny, a Ty śmiało możesz mu o tym przypomnieć! Znamy rozwiązanie – ta poduszka dla taty z napisem „Jestem tatą i co, jak co, ale dzieci to mi się udały” w subtelny, a zarazem humorystyczny sposób będzie stale przypominać mu o dzieciach. Poduszka ma charakter nie tylko dekoracyjny, ale również (a może przede wszystkim) praktyczny – w końcu każdemu zmęczonemu tacie należy się chwila przerwy w postaci krótkiej drzemki. Wykorzystaj poduszkę na prezent dla taty, a na pewno będzie on zadowolony z takiego podarunku!

Twój tata zawsze chętnie pomoże, naprawi zepsute urządzenia, a w wolnych chwilach pomajsterkuje? Mamy coś, co mu się spodoba! Kubek z zabawnym wzorem to prezent dla taty, który umili mu poranki.

 

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.


Prezent dla taty, który (prawie) wszystko potrafi naprawić

Kiedy coś się zepsuje, tata może poczuć się w domu jak bohater. Chwyta za narzędzia i naprawia to, co uległo awarii. Nie ma co ukrywać – jeśli mu się uda, bliscy patrzą na niego z podziwem i wdzięcznością. Nie straszny mu zatkany kran ani awaria lodówki – zawsze da z siebie wszystko, by to naprawić. Więc jeśli on nie potrafi, to już nikt z tym sobie nie poradzi. A po skończonej pracy tacie należy się chwila odpoczynku, na przykład przy herbatce prosto z kubka dla taty. W końcu za wykonaną pracę należy się nagroda, a raczej nie podarujesz tacie medalu. Możesz zamiast tego dać mu praktyczny prezent dla taty, który będzie mu przypominał o sukcesach w naprawach. Kubek przyda się każdemu, a już na pewno zapracowanemu tacie. Nie zwlekaj i zamów kubek dla taty już teraz!