Jeśli tata nie może tego naprawić, to nikt nie może - kubek z nadrukiem

3334

Nowy produkt

Twój tata zawsze chętnie pomoże, naprawi zepsute urządzenia, a w wolnych chwilach pomajsterkuje? Mamy coś, co mu się spodoba! Kubek z zabawnym wzorem to prezent dla taty, który umili mu poranki.

 

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.

39,50 zł

Produkt dostępny Czas realizacji 1-2 dni robocze

Więcej informacji

Prezent dla taty, który (prawie) wszystko potrafi naprawić

Kiedy coś się zepsuje, tata może poczuć się w domu jak bohater. Chwyta za narzędzia i naprawia to, co uległo awarii. Nie ma co ukrywać – jeśli mu się uda, bliscy patrzą na niego z podziwem i wdzięcznością. Nie straszny mu zatkany kran ani awaria lodówki – zawsze da z siebie wszystko, by to naprawić. Więc jeśli on nie potrafi, to już nikt z tym sobie nie poradzi. A po skończonej pracy tacie należy się chwila odpoczynku, na przykład przy herbatce prosto z kubka dla taty. W końcu za wykonaną pracę należy się nagroda, a raczej nie podarujesz tacie medalu. Możesz zamiast tego dać mu praktyczny prezent dla taty, który będzie mu przypominał o sukcesach w naprawach. Kubek przyda się każdemu, a już na pewno zapracowanemu tacie. Nie zwlekaj i zamów kubek dla taty już teraz!

Produkty powiązane

Czytaj o produkcie na blogu

Opinie

Podsumowanie

5

(185 Opinie)

Filtruj

 • 5
  (184)
 • 4
  (1)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napisz opinię

Ocena 
2021-08-13

dzień ojca

Super pomysł na dzień ojca, taki kubek przydaje się i na pewno nie będzie się kurzył. Mój tata jest z niego zadowolony i codziennie korzysta, pijąc kawę.

Ocena 
2021-08-05

Kubek

Kubek jest świetny, tata korzysta z niego dość często. Nie spodziewałem się, że aż tak mu on się spodoba, jestem zadowolony, że trafiłem w jego gusta.