Komplet dla taty i syna - Tatozaur / Synozaur - koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby.


62,91 zł

-10%

69,90 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł


112,41 zł

-10%

124,90 zł

Zawartość pakietu

Męska koszulka „Tatozaur” to propozycja na śmieszny prezent dla taty. Charakteryzuje ją nie tylko śmieszny wzór, ale także wysoka jakość materiału i nadruku. Koszulkę możesz kupić samą lub w zestawie z koszulką dziecięcą. Postaw na zabawny prezent dla taty i zamów już teraz.


Zabawna koszulka dla taty – kup samą lub w zestawie


Niekiedy ciężko jest znaleźć pomysł na prezent dla taty, dlatego dziś pokażemy Ci świetną propozycję. Koszulka Tatozaur doskonale nada się na podarunek dla ojców z poczuciem humoru. Co więcej, taki t-shirt dla taty możesz kupić także w zestawie. Przygotowaliśmy koszulki dziecięce Synozaur i Córkozaur, dzięki czemu w łatwy sposób możesz stworzyć potrzebny zestaw. Taka koszulka dla taty i dla dzieci to świetna sprawa na przykład podczas sesji zdjęciowej. Już teraz sprawdź kolekcję i zamów prezent dla taty lub całej rodziny!

Koszulka dziecięca ze śmiesznym nadrukiem to odpowiedź na męska wersję. Koszulki dla dzieci z naszej oferty są wykonane w 100% z bawełny, a nadrukiem są bezpieczne dla skóry. Luźny krój zapewnia wygodę, dlatego t-shirt sprawdzi się na co dzień. Zamów na prezent dla syna.


Śmieszna koszulka jako prezent dla syna

Jaki ojciec, taki syn – właśnie dlatego stworzyliśmy linię koszulek dla ojców i dzieci. Koszulka dziecięca z nadrukiem „Synozaur” to produkt kompatybilny dla męskiego t-shirtu „Tatozaur”. Ubierając takie koszulki z napisami możecie pokazać innym, jak silna więź jest między Wami. Koszulki posiadają żywe kolory, które doskonale nadają się do dziecięcej garderoby. Koszulka dla syna będzie zatem trafionym podarunkiem na różne okazje. Dziecięce t-shirty z naszego sklepu są bawełniane, nie posiadają szwów bocznych, dzięki czemu są całkowicie wygodne. Zamów koszulkę dla prezent dla syna, by wywołać uśmiech na jego twarzy.