Boss - body dziecięce Zobacz większe

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Nowy produkt

Body dziecięce z nadrukiem. Wykonane z wysokiej jakości bawełny. Idealne dla Twojego dziecka lub jako pomysł na prezent.

45,00 zł

Tabela rozmiarów

Więcej informacji

Kto ma na swoim koncie kilka przepracowanych lat, wie dobrze, że szefowie bywają różni. Młodsi, starsi, bardziej wyluzowani, skrupulatni i obowiązkowi, systematyczni i roztrzepani, zawsze czuwający nad swoim zespołem bądź wiecznie nieobecni. Jest jednak pewien szczególny rodzaj szefa. Ma nie więcej niż 3 lata, może niewiele potrafi jeszcze powiedzieć, ale umie bardzo dużo zasygnalizować. Spraw mu wygodne dziecięce body z nadrukiem, w których będzie mógł swobodnie spędzać dzień. Pora przypomnieć wszystkim, kto tu rządzi.

Szef może być tylko jeden

Jaki więc jest ten młody, pełen energii i werwy szef? Jeśli myślisz, że daruje Ci choćby 5 minut, w ciągu których właśnie mogłabyś wypić kawę czy skoczyć do toalety, to jesteś w błędzie. On zagospodaruje każdą sekundę z Twojego całodobowego czasu pracy. Nie da się okraść z chwil, które mu się należą. Nie uznaje innej władzy niż on sam. Jest uparty i konsekwentny w dążeniu do celu. Ty jednak wszystko mu wybaczasz. Spełniasz jego życzenia, jesteś na każde jego zawołanie. I nie masz z tym najmniejszego problemu, bo ten mały berbeć, choć czasem daje w kość, jest najsłodszy na świecie. Body z nadrukiem dodadzą uroku i wdzięku naszemu szefowi, który rusza na podbój świata dorosłych bez najmniejszych skrupułów!

Szef musi się prezentować

A może Twój znajomy chce zrobić niespodziankę swojemu małemu zwierzchnikowi? Zabawne body to świetny pomysł na prezent dla malucha. Są wygodne i miłe w dotyku, wykonane ze 100% bawełny. Doskonale nadają się na wyjścia. W końcu szef musi się atrakcyjnie prezentować oraz czuć komfortowo w każdej sytuacji. Body będą też idealnym wdziankiem do popołudniowej drzemki w zaciszu domowym, która będzie czasem regeneracji, a dla Ciebie będzie to wspaniała okazja do wypicia zasłużonej kawy i kilku minut relaksu... Niestety nie dysponujemy jednak skuteczną instrukcją usypiania małego szefa. Trudno jest okiełznać żywioł, jaki kryje się w pełnym energii przebojowym maluchu, który jeszcze dobrze nie umie mówić, a już chciałby zwojować świat.

Produkty powiązane

Opinie

Podsumowanie

5

(13 Opinie)

Filtruj

 • 5
  (13)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napisz opinię

Napisz opinię

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Body dziecięce z nadrukiem. Wykonane z wysokiej jakości bawełny. Idealne dla Twojego dziecka lub jako pomysł na prezent.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: