Boss - body dziecięce Zobacz większe

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Nowy produkt

Body dziecięce z nadrukiem. Wykonane z wysokiej jakości bawełny. Idealne dla Twojego dziecka lub jako pomysł na prezent.

45,00 zł

Produkt dostępny Czas realizacji 1-2 dni
Tabela rozmiarów

Więcej informacji

Kto ma na swoim koncie kilka przepracowanych lat, wie dobrze, że szefowie bywają różni. Młodsi, starsi, bardziej wyluzowani, skrupulatni i obowiązkowi, systematyczni i roztrzepani, zawsze czuwający nad swoim zespołem bądź wiecznie nieobecni. Jest jednak pewien szczególny rodzaj szefa. Ma nie więcej niż 3 lata, może niewiele potrafi jeszcze powiedzieć, ale umie bardzo dużo zasygnalizować. Spraw mu wygodne dziecięce body z nadrukiem, w których będzie mógł swobodnie spędzać dzień. Pora przypomnieć wszystkim, kto tu rządzi.

Szef może być tylko jeden

Jaki więc jest ten młody, pełen energii i werwy szef? Jeśli myślisz, że daruje Ci choćby 5 minut, w ciągu których właśnie mogłabyś wypić kawę czy skoczyć do toalety, to jesteś w błędzie. On zagospodaruje każdą sekundę z Twojego całodobowego czasu pracy. Nie da się okraść z chwil, które mu się należą. Nie uznaje innej władzy niż on sam. Jest uparty i konsekwentny w dążeniu do celu. Ty jednak wszystko mu wybaczasz. Spełniasz jego życzenia, jesteś na każde jego zawołanie. I nie masz z tym najmniejszego problemu, bo ten mały berbeć, choć czasem daje w kość, jest najsłodszy na świecie. Body z nadrukiem dodadzą uroku i wdzięku naszemu szefowi, który rusza na podbój świata dorosłych bez najmniejszych skrupułów!

Szef musi się prezentować

A może Twój znajomy chce zrobić niespodziankę swojemu małemu zwierzchnikowi? Zabawne body to świetny pomysł na prezent dla malucha. Są wygodne i miłe w dotyku, wykonane ze 100% bawełny. Doskonale nadają się na wyjścia. W końcu szef musi się atrakcyjnie prezentować oraz czuć komfortowo w każdej sytuacji. Body będą też idealnym wdziankiem do popołudniowej drzemki w zaciszu domowym, która będzie czasem regeneracji, a dla Ciebie będzie to wspaniała okazja do wypicia zasłużonej kawy i kilku minut relaksu... Niestety nie dysponujemy jednak skuteczną instrukcją usypiania małego szefa. Trudno jest okiełznać żywioł, jaki kryje się w pełnym energii przebojowym maluchu, który jeszcze dobrze nie umie mówić, a już chciałby zwojować świat.

Produkty powiązane

Komentarze

Podsumowanie

5

(62 Opinie)

Filtruj

 • 5
  (60)
 • 4
  (1)
 • 3
  (1)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napisz opinię

Napisz opinię

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Szef - body dziecięce z nadrukiem

Body dziecięce z nadrukiem. Wykonane z wysokiej jakości bawełny. Idealne dla Twojego dziecka lub jako pomysł na prezent.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: