Macierzyństwo, to też praca, tylko szefa trzeba nosić na rękach - damska koszulka z nadrukiem

Nowy produkt

Koszulka z nadrukiem. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

49,00 zł

Produkt dostępny Czas realizacji 1-2 dni
Tabela rozmiarów

Więcej informacji

Czy znasz takiego pracownika, który byłby dyspozycyjny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu? Powiesz, że pewnie się znajdą. Ok, a gdyby dodać do tego zdania „który nosi swojego szefa na rękach”? I nie chodzi tu o metaforę. Być może nie zdawałaś sobie sprawy, że Twoje CV jest bogate w doświadczenia, którymi nie może się pochwalić żaden inny zawód. Wykonujesz najbardziej odpowiedzialną i wymagającą pracę świata! Koszulka dla mamy jest idealnym sposobem, aby się tym pochwalić...lub sprawić przyjemność bliskiej Ci kobiecie, która niedawno została mamą.

Nie ma drugiego takiego zajęcia

Kto zna odpowiedź na pytania: „do jakiej temperatury podgrzać mleko”, „jaka temperatura jest najlepsza do kąpieli” bądź „co sygnalizuje ten rodzaj płaczu”? Mimo, iż większości ludzi praca w domu kojarzy się z czymś lekkim i przyjemnym, to często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. T-shirt dla mamy sprawi, że już nikt nie będzie wątpił w doniosłą rolę Twojego zajęcia. Dzięki tej koszulce przypomnisz innym, że to tutaj – w Twoim domu - rozgrywają się ważne sprawy, od których zależy przyszłość nas wszystkich. Zadowolony i usatysfakcjonowany szef niebawem się odwdzięczy. Mimo iż zaczyna od małej firmy, kiedyś będzie działać na wielką skalę. A wtedy będziesz puchnąć z dumy, świadoma, że to Ty przyczyniłaś się do tego sukcesu. Koszulka z nadrukiem rozbawi Twoją rodzinę i znajomych, a Ty zostaniesz słusznie doceniona za swoje wysiłki.

Macierzyństwo poszerza horyzonty

Koszulka z nadrukiem to ciekawy pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy, która każdego dnia stara się jak najlepiej spełniać swoje obowiązki. Która dba o nienaganny wygląd swojego szefa. Która odkryła już jego ulubione smaki i dopieszcza go kulinarnie. Która zna jego ulubione melodie. Która czuwa, aby niczego mu nie brakowało i doskonale wie ,jak reagować na wszystkie jego potrzeby. Która zna każdy grymas na jego twarzy i wie jak sprawić by znikł. Tylko ona potrafi wywołać w nim zadowolenie i radość. Jest niezastąpiona w każdym możliwym wymiarze. Aby inni wiedzieli jak ciężka to praca i ile wymaga wysiłku – wybierz naszą koszulkę. Może być stosowana jako domowy uniform – jest wygodna i miła w dotyku, a trwały nadruk przetrwa każdy atak z użyciem kaszki, budyniu lub mleka.

Produkty powiązane

Czytaj o produkcie na blogu

Komentarze

Podsumowanie

5

(67 Opinie)

Filtruj

 • 5
  (65)
 • 4
  (1)
 • 3
  (1)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napisz opinię

Ocena 
2019-04-23

Super

Super koszulka! Polecam kupic, fajny materiał i szybka wysyłka

  Napisz opinię

  Macierzyństwo, to też praca, tylko szefa trzeba nosić na rękach - damska koszulka z nadrukiem

  Macierzyństwo, to też praca, tylko szefa trzeba nosić na rękach - damska koszulka z nadrukiem

  Koszulka z nadrukiem. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: