Komplet dla taty - Tak wygląda najlepszy tata na świecie - koszulka + kubek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

98,46 zł

-10%

109,40 zł

Zawartość pakietu

Zabawna koszulka dla taty z nadrukiem, za pomocą której pokażesz mu, że jest najlepszym tatą na świecie. Podaruj taki prezent dla taty na najbliższą okazję, a na pewno sprawisz mu radość.


Koszulka dla taty na Dzień Ojca i inne okazje

Ojcowie to ważne osoby w naszym życiu. To oni uczą nas nowych rzeczy i pomagają od najmłodszych lat. Teraz możesz podziękować mu za wszystko, co mu zawdzięczasz i podarować mu najlepszy prezent dla taty. Jedną z naszych propozycji jest koszulka. Niby taka niepozorna rzecz, a jednak potrafi sprawić dużo radości. Zwłaszcza, jeśli taka koszulka posiada wyjątkowy nadruk, w tym przypadku taki dedykowany specjalnie dla taty. Nasz t-shirt dla taty posiada napis „Tak wygląda najlepszy tata na świecie”, dlatego będzie doskonałym podarunkiem dla Twojego taty. T-shirt nie tylko dobrze się prezentuje, ale także jest bardzo wygodny – ma luźny krój i modny fason, dzięki czemu Twój tata będzie świetnie wyglądał w tej koszulce z nadrukiem.

Przydatne podarunki wcale nie muszą być nudne, dlatego nasz kubek dla taty posiada humorystyczny nadruk. Dzięki temu możesz podarować swojemu tacie coś, co będzie pożyteczne, a równocześnie zabawne. To prosty sposób, by uszczęśliwić tatę.

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.


Kubek dla taty najlepszego na świecie

Na mniejsze i większe okazje szukamy dla naszych bliskich czegoś, co sprawi im radość. Podobnie jest wtedy, kiedy chcemy kupić prezent dla taty. Nie musi być to coś dużego, wystarczy niewielki kubek, który ma specjalny nadruk dla taty. Który tata nie chciałbym się dowiedzieć, że jest najlepszym tata na świecie? Możesz mu to przekazać za pomocą naszego kubka. Za każdym razem, kiedy będzie po niego sięgał, przypomną mu się wspólne, rodzinne chwile. Taki kubek dla taty wywoła mnóstwo wspaniałych wspomnień.