Komplet dla mamy - Mamo, co jak co, ale dzieci to ci się udały - koszulka + poduszka z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

116,01 zł

-10%

128,90 zł

Zawartość pakietu

Pewne rzeczy są oczywiste - tak samo jak to, że nie ma lepszych dzieci niż dzieci Twojej mamy. Takimi rzeczami wypada się chwalić i z dumą pokazywać jakich wspaniałych ludzi sprowadziła na świat. Zatem kup koszulkę z nadrukiem dla mamy!


Kup koszulkę z nadrukiem dla mamy

Najlepsze prezenty dla mamy to te podarowane przez jej pociechy. Taki prezent powinien być praktyczny, ale i pięknie się prezentować - w końcu Twoja mama takie lubi najbardziej. W takim razie zamów dla niej koszulkę z nadrukiem, która dzięki zawartości 100% najlepszej jakości bawełny będzie niezwykle praktyczna, a nadruk sprawi, że Twoja mama z pewnością szeroko się uśmiechnie. Nie zwlekaj i zamów dla niej koszulkę  z nadrukiem jako prezent dla mamy!

Poduszka to świetny pomysł na prezent dla mamy! Dzięki wymiarom 38cm x 38 cm poduszka zmieści się do auta, będzie świetnie wyglądać na kanapie w salonie, a przede wszystkim będzie najlepszym prezentem jaki otrzymała Twoja mama! Nie zwlekaj i zamów poduszkę dla mamy!

Wymiary poduszki 38x38cm.

Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz wypełnienie.


Zamów idealny prezent dla mamy śpiocha!

Poduszka z nadrukiem wykonana jest ze 100% białego antyalergicznego włókna silikonowego, dzięki czemu sen Twojej mamy będzie jeszcze przyjemniejszy! Nadruk wykonany jest metodą sublimacji, nie spiera się ani nie odstaje od powierzchni poszewki, dzięki czemu nie będzie obijał się na skórze. Nie zwlekaj i zamów taki oryginalny prezent dla mamy!