Komplet dla mamy - Mama - jednostka do zadań specjalnych - koszulka + kubek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

98,46 zł

-10%

109,40 zł

Zawartość pakietu

Twoja mama to anioł w ludzkiej skórze? Z cierpliwością sprząta i robi zakupy dla całej rodziny, ale przede wszystkim kocha was wszystkich ponad wszystko. Taka mama z pewnością zasługuje na oryginalny prezent dla mamy, który podbije jej serce. Nie zastanawiaj się i zamów dla niej koszulkę z nadrukiem.


Zamów koszulkę z nadrukiem dla mamyPrezent dla mamy powinien być użyteczny i piękny zarazem. Taką kombinację oferują nasze koszulki z nadrukiem, które podbiją serce niejednej matki. Wykonane z najwyższej jakości bawełny świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, a dedykowany nadruk będzie przypominał mamie o osobie dla której jest bardzo ważna. Nie zastanawiaj się dłużej i zamów dla mamy koszulkę z nadrukiem jako prezent dla mamy!

Mama to osoba, która troszczy się nie tylko o dzieci, ale i dom. Zawsze stara się, aby każdy w jej rodzinie był szczęśliwy. Teraz czas, by podarować mamie trochę odpoczynku. Kubek dla mamy to gadżet, który na pewno doceni, a także wykorzysta podczas porannej kawy.

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.


Kubek dla mamy, by ją docenić


Zmywanie, pranie, gotowanie... A w międzyczasie zajmowanie się dzieckiem. Mama zdecydowanie nie ma czasu na nudę. Nie bez powodu nazwaliśmy ją mamą, a dokładniej jednostką do zadań specjalnych, w końcu mało kto byłby w stanie podołać tylu zajęciom naraz. Teraz czas, byś i Ty docenił swoją mamę. Kubek z nadrukiem to nie bez powodu nasza propozycja na prezent dla mamy. Dobrze wiemy, że w tym całym natłoku obowiązków ciężko znaleźć chwilę dla siebie, by złapać oddech i odpocząć, dlatego chcemy w ten sposób przypomnieć mamie, by odpoczęła. Możesz zaparzyć mamie ulubioną herbatkę, a sam w tym czasie dokończyć sprzątanie. Mama na pewno doceni taki gest, a sam kubek z nadrukiem jeszcze nie raz jej się przyda!