Komplet dla mamy - Tak wygląda najlepsza mama na świecie - koszulka + kubek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

98,46 zł

-10%

109,40 zł

Zawartość pakietu

Twoja mama jest najlepsza na świecie i Ty o tym wiesz, ale czy wie o tym Twoja mama? Koniecznie jej to powiedz i podaruj prezent dla mamy, który będzie jej o tym przypominał. Co powiesz na kubek z takim napisem? Mamie przyda się do porannej kawy i za każdym razem przypomni jej, że jest najlepsza na świecie! Zamów go jako prezent na Dzień Matki albo inną okazję.

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.


Wyśmienity prezent na Dzień Matki z ważnym przesłaniem

Mama to jedna z najbliższych osób, jednak niekiedy zapominamy jej o tym powiedzieć. Dzień Matki to doskonała okazja, by to zmienić. Powiedz o tym mamie, a dodatkowo podaruj jej kubek dla mamy, który będzie o tym przypominał każdego dnia. Kubek z napisem „Tak wygląda najlepsza mama na świecie” nie pozwoli Twojej mamie zapomnieć, że jest najlepszą mamą. To nie tylko fajny podarunek, ale praktyczny gadżet, który przyda się na co dzień do picia kawy lub herbaty. Możesz stworzyć super prezent dla mamy wybierają taki kubek i ulubioną kawę albo inny gadżet z naszej kolekcji. Nie odkładaj tego na później i już teraz zamów kubek dla mamy!

Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent, dlatego przygotowaliśmy t-shirt dla mamy. Zamów koszulkę i podaruj swojej mamie, aby mogła poczuć się wyjątkowo.


Wyjątkowa koszulka z nadrukiem dla najlepszej mamy

Mamy to szczególne osoby w życiu każdego z nas. To one pocieszają nas i ocierają pierwsze łzy, a także uczą i wspierają. Teraz jest czas, kiedy Ty możesz podziękować za wszystko swojej mamie. Nie musisz czekać na szczególne wydarzenie – możesz podarować jej prezent bez okazji. Nasza koszulka dla mamy z tekstem „Tak wygląda najlepsza mama na świecie” sprawdzi się idealnie! W końcu która mama nie chciałaby usłyszeć, że jest najlepszą mamą? Nic więc dziwnego, że ten t-shirt cieszy się sporą popularnością – to dowód na to, że rzeczywiście jest to świetny pomysł na prezent dla mamy. Damska koszulka posiada modny fason – ma wcięcie w talii, dlatego dobrze będzie komponować się zresztą stroju. Teraz i Ty możesz podarować mamie taki prezent – zamów koszulkę dla mamy już dziś, a na pewno sprawisz jej mnóstwo radości!