Komplet dla mamy - Tak wygląda najlepsza mama na świecie - poduszka + kubek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.

88,65 zł

-10%

98,50 zł

Zawartość pakietu

Wyjątkowa mama zasługuje na równie wyjątkowy prezent, dlatego nasza poduszka z nadrukiem powstała z myślą o najlepszej mamie – czyli o Twojej. Zamów dla mamy i zrób jej miłą niespodziankę!

Wymiary poduszki 38x38cm.

Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz wypełnienie.


Poduszka dla mamy, czyli udany prezent na Dzień Matki

Chcesz pokazać mamie, że jest najlepszą mamą na świecie? Podaruj jej prezent dla mamy, który będzie jej o tym przypominał! Naszą propozycją jest wygodna, mięciutka poduszka z napisem dedykowanym specjalnie dla mamy. Możesz podarować ją jako prezent na Dzień Matki albo inne okazje. Świetnie nada się do drzemki, ale również posłuży jako element dekoracyjny. Poduszka jest wykonana trwałą metodą, by jak najdłużej mogła cieszyć Twoją mamę. Zamów jeszcze dzisiaj i spraw radość mamie!

Twoja mama jest najlepsza na świecie i Ty o tym wiesz, ale czy wie o tym Twoja mama? Koniecznie jej to powiedz i podaruj prezent dla mamy, który będzie jej o tym przypominał. Co powiesz na kubek z takim napisem? Mamie przyda się do porannej kawy i za każdym razem przypomni jej, że jest najlepsza na świecie! Zamów go jako prezent na Dzień Matki albo inną okazję.

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.


Wyśmienity prezent na Dzień Matki z ważnym przesłaniem

Mama to jedna z najbliższych osób, jednak niekiedy zapominamy jej o tym powiedzieć. Dzień Matki to doskonała okazja, by to zmienić. Powiedz o tym mamie, a dodatkowo podaruj jej kubek dla mamy, który będzie o tym przypominał każdego dnia. Kubek z napisem „Tak wygląda najlepsza mama na świecie” nie pozwoli Twojej mamie zapomnieć, że jest najlepszą mamą. To nie tylko fajny podarunek, ale praktyczny gadżet, który przyda się na co dzień do picia kawy lub herbaty. Możesz stworzyć super prezent dla mamy wybierają taki kubek i ulubioną kawę albo inny gadżet z naszej kolekcji. Nie odkładaj tego na później i już teraz zamów kubek dla mamy!