Komplet dla rodziny - Bateria Tata Mama Syn Córka - koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.


62,91 zł

-10%

69,90 zł62,91 zł

-10%

69,90 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł


224,82 zł

-10%

249,80 zł

Zawartość pakietu

Super prezent dla twojego taty. Taka koszulka na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu.

Damska koszulka z nadrukiem to jedna z propozycji na prezent dla mamy. Humorystyczny wzór wyczerpanej baterii z pewnością wywoła uśmiech. Bawełniany t-shirt to modny i praktyczny podarunek.


Koszulka dla mamy – doładuj ją dobrą energią!


Jak wiadomo macierzyństwo bywa momentami wyczerpujące i kiedy dzieci mają mnóstwo energii, rodzice nieraz opadają z sił. Wykorzystaliśmy ten humorystyczny motyw i umieściliśmy go na naszych koszulkach z nadrukiem. Grafika rozładowanej baterii symbolizuje zmęczenie mamy – jesteśmy pewni, że każda mama zrozumie przekaz tej koszulki. Ta koszulka dla mamy jest wykonana z wygodnej bawełny, a modny krój pozwala na stworzenie wielu stylizacji. Oprócz wersji dla mamy, posiadamy także t-shirt dla taty oraz zmodyfikowane wzory dla dzieci na koszulkach dziecięcych. Dzięki temu bez problemu kupisz u nas nie tylko prezent dla mamy, ale także dla całej rodziny!

Dziecięca koszulka z grafiką naładowanej baterii idealnie obrazuje poziom energii dzieci. Ten t-shirt dziecięcy z nadrukiem proponujemy, jeśli chcesz urozmaicić nieco garderobę swojego dziecka lub podarować w prezencie. Sprawdź także pasuje koszulki dla rodziców.


Śmieszna (a zarazem prawdziwa) koszulka dziecięca z nadrukiem

Koszulka dziecięca wcale nie musi być nudna. Proponujemy koszulki dziecięce z różnymi nadrukami, równocześnie pamiętając o tym, co najważniejsze – bezpieczeństwie. Nasze t-shirty są bawełniane, a do tworzenia nadruków używamy środków bezpiecznych dla skóry dziecka. Koszulka dla syna z naładowaną baterią to możliwość wyrażanie w humorystyczny sposób tego, ile energii ma nasza pociecha. W ofercie posiadamy także wzór dla córki oraz dla rodziców, dzięki czemu możesz skompletować zestaw dla całej rodziny.

Dziecięca koszulka z nadrukiem. Zarówno materiał jak i nadruk są w 100% bezpieczne dla skóry. Najlepszy pomysł na prezent dla Twojego dziecka.