Komplet dla rodziny - W rodzinie siła (wersja 2) - koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.


62,91 zł

-10%

69,90 zł62,91 zł

-10%

69,90 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł


175,32 zł

-10%

194,80 zł

Zawartość pakietu

Rodzina niewątpliwie może być źródeł siły – wsparcie i poczucie bezpieczeństwa potrafią wiele zdziałać. Jeśli w Twojej rodzinie też tak jest, to ta koszulka dla taty będzie odpowiednim prezentem na Dzień Ojca i inne ważne okazje.


Koszulka dla taty od silnej rodziny

Rodzina to osoby, wśród których powinniśmy się czuć bezpiecznie. Daje nam siłę i wsparcie, dlatego warto trzymać się razem. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z niemal każdym przeciwieństwem. Teraz możecie mówić o tym głośno za pomocą koszulek z nadrukiem. Tutaj prezentujemy t-shirt dla taty, który możesz podarować swojemu tacie na różne okazje Na pewno ucieszy się, kiedy od swoich bliskich otrzyma koszulkę z takim napisem. Ta wyjątkowa koszulka sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca, święta lub urodziny. Co więcej – u nas znajdziesz również damską wersję koszulki oraz koszulki dla dzieci!

Bawełniana koszulka dla mamy z wyjątkowym wzorem podkreślającym siłę rodziny to jedna z naszych propozycji na podarunek. Zamów t-shirt i podaruj niepowtarzalny prezent dla mamy!


Koszulka dla mamy z motywem rodzinnym

Rodzina daje siłę i warto to podkreślać. Właśnie dlatego nasze koszulki posiadają taki wzór. Damska koszulka świetnie sprawdzi się na prezent dla mamy, jednak mamy w naszej ofercie także męskie i dziecięce modele, byś mógł skompletować zestaw dla całej rodziny. T-shirt damski z nadrukiem dedykowany jest dla mamy i z pewnością sprawi jej sporo radości. Uważamy, że ważne jest, by powtarzać, że rodzina to ogromna wartość. Ten wzór to jeden ze sposób na pokazanie tego innym ludziom. Jeśli zgadzasz się z nami, możesz zamówić koszulkę na prezent dla mamy albo dla całej Twojej rodziny. Na pewno taki zestaw będzie czymś wyjątkowym!

Dziecięca koszulka z nadrukiem. Zarówno materiał jak i nadruk są w 100% bezpieczne dla skóry. Najlepszy pomysł na prezent dla Twojego dziecka.