Nie ma ciężkich szlaków - są tylko słabe charaktery - męska koszulka z nadrukiem

Nowy produkt

Góry Ci niestraszne? Chcesz wyruszyć i zdobywać kolejne szczyty? Koniecznie zaopatrz się w nasz t-shirt z nadrukiem dla miłośnika gór. Zamów dla siebie lub na prezent!

×

69,90 zł

Produkt dostępny Czas realizacji 1-2 dni robocze


Więcej informacji

Górska koszulka z nadrukiem do zdobywania kolejnych szczytów

Nie ma co porywać się na wysokie szczyty bez przygotowania, wie o tym każdy, kto chodzi po górach. Jednak one kuszą i stają się wyzwaniem, któremu chcemy stawić czoła. Komuś, kto chętnie podejmuje wyzwania i nie boi się odkrywać nowych szlaków, możesz podarować t-shirt z nadrukiem „Nie ma ciężkich szlaków - są tylko słabe charaktery”. Koszulka pokazująca nasze hobby to coś świetnego – możemy w ten sposób wyrazić siebie, a dodatkowo takie podarunki sprawiają dużo radości. W końcu miło jest dostać coś, związanego z naszymi zainteresowaniami. Taka koszulka z nadrukiem właśnie taka jest – personalizowana, zabawna, a do tego praktyczna. Przyda się podczas wędrówek, dlatego jeśli chcesz podarować niepowtarzalny prezent dla miłośnika gór to zamów tę humorystyczną koszulkę. Zobacz również pozostałe gadżety z motywem gór.

Produkty powiązane

Opinie

Podsumowanie

5

(185 Opinie)

Filtruj

 • 5
  (184)
 • 4
  (1)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napisz opinię

Ocena 
2023-08-25

opinia

Koszulkę otrzymałem od córki, jakość super. Serdecznie polecam ;)

Ocena 
2022-10-14

Koszulka z motywem gór

Koszulkę kupiłam dla męża, który kocha chodzić po górach. I widzę po komentarzach, że nie tylko ja jestem zaodowolona.
Koszulka górska jest naprawdę dobrze wykonana, najważniejsze że jest wygodna, dzięki czemu na wędrówce dobrze się sprawdziła. Sam wzór też bardzo ładny, kolory bardzo żywe. Polecam, fajny prezent dla miłośnika gór

Ocena 
2022-10-07

Koszulka w góry

Bardzo dobra jakość nadruku, szybka dostawa, polecam sklep