Zestaw koszulek z nadrukiem Świątecznym - koszulki na prezent


62,91 zł

-10%

69,90 zł62,91 zł

-10%

69,90 zł62,91 zł

-10%

69,90 zł


188,73 zł

-10%

209,70 zł

Zawartość pakietu

Koszulka „Świąteczne ciacho” to doskonały pomysł na stworzenie świątecznej stylizacji. Śmiało możesz założyć do ją wigilijnego stołu czy kolędowania. Męski t-shirt świąteczny to także znakomity pomysł na prezent pod choinkę.


Koszulka świąteczna dla mężczyzny

Świąteczne koszulki od lat cieszą się popularnością, dlatego nie może ich zabraknąć również w Twojej garderobie. Pomoże ona w stworzeniu odpowiedniego nastroju, a przy okazji rozwiąże odwieczny problem: co ubrać na kolację wigilijną. Koszulka świąteczna to także dobre rozwiązanie, jeśli szukasz humorystycznego pomysłu na prezent świąteczny. Nic tak nie wprowadzi w świąteczną atmosferę, jak t-shirt z nadrukiem ciastka w czapce Mikołaja! Już teraz zaplanuj podarunki dla bliskich i postaw na sprawdzone koszulki w świąteczne wzory!

Męska koszulka z nadrukiem. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

Męska koszulka z nadrukiem świątecznym to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą jeszcze bardziej poczuć klimat Bożego Narodzenia. T-shirt z reniferem sprawdzi się również jako bożonarodzeniowy prezent i pozwoli dłużej cieszyć się duchem świąt.


Świąteczna koszulka dla mężczyzny z uroczym reniferem

Urocze, świąteczne koszulki to produkty nie tylko dla dzieci. Przecież i dorośli mają swoje świąteczne marzenia, dlaczego mielibyśmy im odbierać frajdę, jaką są śmieszne t-shirty z świątecznymi motywami? Męska koszulka, którą prezentujemy, skradła serce niejednej osoby! Jeśli i Twoje serce zabiło mocniej na widok umieszczonego na t-shircie renifera, to znak ta koszulka powinna znaleźć się w Twojej szafie! Możesz ją także kupić jako prezent świąteczny dla mężczyzny, taki akcent na pewno jeszcze lepiej wprowadzi go w klimat Świąt.