Komplet dla rodziny - Merry Christmas - reniferek - koszulki i body na prezent

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.


62,91 zł

-10%

69,90 zł62,91 zł

-10%

69,90 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł


175,32 zł

-10%

194,80 zł

Zawartość pakietu

Męska koszulka z nadrukiem świątecznym to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą jeszcze bardziej poczuć klimat Bożego Narodzenia. T-shirt z reniferem sprawdzi się również jako bożonarodzeniowy prezent i pozwoli dłużej cieszyć się duchem świąt.


Świąteczna koszulka dla mężczyzny z uroczym reniferem

Urocze, świąteczne koszulki to produkty nie tylko dla dzieci. Przecież i dorośli mają swoje świąteczne marzenia, dlaczego mielibyśmy im odbierać frajdę, jaką są śmieszne t-shirty z świątecznymi motywami? Męska koszulka, którą prezentujemy, skradła serce niejednej osoby! Jeśli i Twoje serce zabiło mocniej na widok umieszczonego na t-shircie renifera, to znak ta koszulka powinna znaleźć się w Twojej szafie! Możesz ją także kupić jako prezent świąteczny dla mężczyzny, taki akcent na pewno jeszcze lepiej wprowadzi go w klimat Świąt.

Koszulka świąteczna z uroczym reniferem to doskonały prezent dla kobiety, która lubi święta i atmosferę, jaka im towarzyszy. Damski t-shirt z świątecznym motywem przyda się w oczekiwaniu na Święta, a także do stworzenia świątecznej stylizacji.


Damska koszulka na święta z reniferem

Oczekiwanie na Święta niesie ze sobą niepowtarzalną atmosferę. Zewsząd słyszmy kolędy i świąteczne piosenki, w centrach handlowych stoją pięknie udekorowane choinki, a w naszych domach unosi się zapach pierników. Nic dziwnego, że i koszulki świąteczne cieszą się popularnością, ponieważ w tych dniach oczekiwania na wigilijną kolację, pozwalają jeszcze bardziej poczuć klimat zbliżających się dni. Koszulka świąteczna z reniferem, którą proponujemy przywołuje na myśl te wyjątkowe dni, ale także przypomina o świętach, które znamy z dzieciństwa. Daj sobie poczuć tę magię świąt i zamów dla siebie świąteczny t-shirt z reniferem!

Body niemowlęce z nadrukiem. Wykonane w 100% z bawełny z nadrukiem przystosowanym do kontaktu ze skórą dziecka. Bezproblemowe ubieranie dzięki dwóm guzikom na ramieniu.