Komplet dla mamy i córki - Baterie - koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny.


62,91 zł

-10%

69,90 zł49,50 zł

-10%

55,00 zł


112,41 zł

-10%

124,90 zł

Zawartość pakietu

Damska koszulka z nadrukiem to jedna z propozycji na prezent dla mamy. Humorystyczny wzór wyczerpanej baterii z pewnością wywoła uśmiech. Bawełniany t-shirt to modny i praktyczny podarunek.


Koszulka dla mamy – doładuj ją dobrą energią!


Jak wiadomo macierzyństwo bywa momentami wyczerpujące i kiedy dzieci mają mnóstwo energii, rodzice nieraz opadają z sił. Wykorzystaliśmy ten humorystyczny motyw i umieściliśmy go na naszych koszulkach z nadrukiem. Grafika rozładowanej baterii symbolizuje zmęczenie mamy – jesteśmy pewni, że każda mama zrozumie przekaz tej koszulki. Ta koszulka dla mamy jest wykonana z wygodnej bawełny, a modny krój pozwala na stworzenie wielu stylizacji. Oprócz wersji dla mamy, posiadamy także t-shirt dla taty oraz zmodyfikowane wzory dla dzieci na koszulkach dziecięcych. Dzięki temu bez problemu kupisz u nas nie tylko prezent dla mamy, ale także dla całej rodziny!

Dziecięca koszulka z nadrukiem. Zarówno materiał jak i nadruk są w 100% bezpieczne dla skóry. Najlepszy pomysł na prezent dla Twojego dziecka.