Zajmujemy się produkcją i sprzedażą odzieży oraz gadżetów z nadrukiem

Drukarz DTG/Sitodruk

Obecnie poszukujemy drukarza koszulek metodą DTG oraz sitodruku w trybie jednozmianowym oraz w czasie zwiększonej produkcji trzyzmianowym. Praca w siedzibie firmy w Wodzisławiu Śląskim.

Zakres obowiązków:

- nanoszenie nadruków

- dbanie o terminowość i jakość

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
- szybkość i chęć uczenia się
- sprawność manualna
- dokładność

Jeśli nie masz doświadczenia w tej specjalizacji to nic straconego. Zapewniamy szkolenia od podstaw. Dla nas liczy się Twój zapał i chęć do pracy.

Aplikując proszę przesłać na praca@koszulkowy.pl CV wraz z odpowiedzią na pytanie. Dlaczego chcesz i się nadajesz, żeby u nas pracować?

Aplikacje bez odpowiedzi na powyższe pytanie nie będą rozpatrywane.

Copywriter

1. Praca zdalna polegająca na pisaniu tekstów reklamowych. Stawka określana indywidualnie za każde napisane 1000 znaków ze spacjami.

Aplikując proszę przesłać na praca@koszulkowy.pl w treści maila pisząc 500 znakowy tekst reklamowy opisujący jeden, dowolny produkt z naszej oferty.