Zajmujemy się produkcją i sprzedażą odzieży oraz gadżetów z nadrukiem

1. Obsługa platform sprzedażowych (Allegro, Amazon itp.)

Poszukujemy pracownika do obsługi platform sprzedażowych takich jak Allegro, Amazon, e-Bay itp. Praca w siedzibie firmy w Wodzisławiu Śląskim

Zakres obowiązków:

- wystawianie nowych ofert
- optymalizowanie istniejących ofert pod kątem ich estetyki oraz skuteczności sprzedażowej

Wymagania:
- biegła obsługa komputera
- chęć samodoskonalenia się

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aplikując proszę przesłać na praca@koszulkowy.pl CV wraz z odpowiedzią na pytanie. Dlaczego chcesz i się nadajesz, żeby u nas pracować?

Aplikacje bez odpowiedzi na powyższe pytanie nie będą rozpatrywane.

2. Copywriter

1. Praca zdalna polegająca na pisaniu tekstów reklamowych. Stawka określana indywidualnie za każde napisane 1000 znaków ze spacjami.

Aplikacje proszę przesyłać na praca@koszulkowy.pl W treści maila pisząc 500 znakowy tekst reklamowy opisujący jeden, dowolny produkt z naszej oferty.