Tak wygląda najlepsza mama na świecie - koszulka i kubek z nadrukiem

Kubek i damska koszulka z nadrukiem. Idealne dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonane z grubej, wysokiej jakości bawełny oraz wysokiej jakości ceramiki.

90,00 zł

Zawartość pakietu

Kubek ceramiczny z nadrukiem dla mamy. Idealny dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. 

Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.

Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent, dlatego przygotowaliśmy t-shirt dla mamy. Zamów koszulkę i podaruj swojej mamie, aby mogła poczuć się wyjątkowo.


Wyjątkowa koszulka z nadrukiem dla najlepszej mamy

Mamy to szczególne osoby w życiu każdego z nas. To one pocieszają nas i ocierają pierwsze łzy, a także uczą i wspierają. Teraz jest czas, kiedy Ty możesz podziękować za wszystko swojej mamie. Nie musisz czekać na szczególne wydarzenie – możesz podarować jej prezent bez okazji. Nasza koszulka dla mamy z tekstem „Tak wygląda najlepsza mama na świecie” sprawdzi się idealnie! W końcu która mama nie chciałaby usłyszeć, że jest najlepszą mamą? Nic więc dziwnego, że ten t-shirt cieszy się sporą popularnością – to dowód na to, że rzeczywiście jest to świetny pomysł na prezent dla mamy. Damska koszulka posiada modny fason – ma wcięcie w talii, dlatego dobrze będzie komponować się zresztą stroju. Teraz i Ty możesz podarować mamie taki prezent – zamów koszulkę dla mamy już dziś, a na pewno sprawisz jej mnóstwo radości!